Odpluskwianie Opole – zwalczanie pluskiew

Obecność pluskiew w budynku jest bardzo uciążliwym problemem. Są trudne do wytępienia i szybko uodparniają się na preparaty dezynsekcyjne. Jeśli więc zaobserwowano je w Twoim domu, hotelu czy biurze, należy podjąć szybkie kroki by uporać się z problemem. Oferujemy specjalistyczne odpluskwianie w Opolu, Wrocławiu i okolicach (Oława, Jelcz, Laskowice Siechnice), które skutecznie usunie nieproszonych gości z Twojego obiektu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Odpluskwianie Opole – dlaczego warto?

Pluskwy w przeciwieństwie do wielu innych pasożytów nie przenoszą wielu chorób – o ile posiadają jednego żywiciela. Z tego powodu ich obecność w hotelach jest o wiele bardziej niebezpieczna. Nadal jednak ich ugryzienia mogą powodować reakcje alergiczne, a świadomość ryzyka nocnego ataku wywołuje spory dyskomfort psychiczny. Insekty te mogą się dość szybko rozmnażać, co tylko powiększa problem, dlatego właśnie tak ważne jest profesjonalne ich usunięcie. Samodzielne odpluskwianie (Opole) często nie jest dostatecznie skuteczne, a wykorzystanie preparatu tylko na część kolonii sprawia, że reszta uodparnia się na dany środek.

Odpluskwianie w Opolu – jak przebiega proces?

Pierwszym etapem odpluskwiania jest przede wszystkim dokładne zlokalizowanie najbardziej problematycznych miejsc, a więc kryjówek owadów. Insekty lubią się ukrywać w szczelinach między deskami parkietu, w konstrukcji łóżek, za obrazami i lustrami na ścianie, w dywanach i innych zacienionych miejscach, najczęściej 1,5 m od łóżka, ponieważ zazwyczaj pluskwy nie wychodzą daleko na żer. To bardzo ważne, aby przed odpluskwianiem eksperci  oszacowali zaawansowanie plagi i dobrali właściwą technikę jej usunięcia. Do odpluskwiania (Wrocław) korzystamy najczęściej z preparatów posiadających kilka składników aktywnych, dzięki czemu są one skuteczne nawet w przypadku kolonii odpornych na jedną z substancji owadobójczych. Odpluskwianie w Opolu odbywa się też poprzez stosowanie wysokiej temperatury, gdyż niektóre przedmioty mogą się zniszczyć w wyniku użycia środków dezynsekcyjnych. Z tego powodu posiłkujemy się parownicami do odpluskwiania.

Dlaczego warto wybrać nasze odpluskwianie? Opole

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości preparatów i mamy doświadczenie w dezynsekcji obiektów o skomplikowanej konstrukcji. Skuteczne odpluskwianie w Opolu jest bardzo istotne, ponieważ prędkość mnożenia i możliwość przetrwania długiego czasu w hibernacji sprawiają, że problem może powracać. Jeśli interesuje Cię skuteczne odpluskwianie w Opolu i okolicach, już teraz skontaktuj się z naszymi ekspertami.