Odpluskwianie we Wrocławiu – zwalczanie i usuwanie pluskiew

Odpluskwianie we Wrocławiu – zwalczanie i usuwanie pluskiew

Czasami do naszych budynków dostają się nieproszeni goście w postaci szkodników oraz insektów. W każdym przypadku są to negatywne zjawiska, w wielu sytuacjach także niebezpieczne, dlatego należy szybko podjąć kroki w kierunku skutecznego usunięcia problemu. W obiektach mieszkalnych szczególnie kłopotliwe są pluskwy, wobec tego oferujemy odpluskwianie we Wrocławiu. Pracujemy sprawnie, precyzyjnie i terminowo. Możliwe jest dla nas podjęcie współpracy poza obszarem Wrocławia, w miejscowościach okolicznych takich jak Oława, Jelcz, Laskowice czy Siechnice. Serdecznie zapraszamy!

Zwalczanie pluskiew Wrocław – jak przebiega?

Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokonujemy dokładnego sprawdzenia newralgicznych miejsc obiektu (pluskwy są spotykane najczęściej w niedalekiej okolicy łóżek). Dzięki temu możemy poznać najbardziej problematyczne obszary i dopasować ilość chemikaliów, które posłużą do dezynsekcji. Potrzebujemy także informacji, czy wcześniej klient próbował usunąć je na własną rękę. To niezwykle ważna informacja, ponieważ niedokładne zwalczanie pluskiew powoduje zwiększenie ich odporności na dany preparat chemiczny. Eksperci w wybranych punktach strategicznych rozpylają specyfiki, nieraz posiłkując się również parownicą.

 

Usuwanie pluskiew Wrocław – dlaczego my?

Odpluskwianie we Wrocławiu realizujemy sprawnie i skutecznie. Wiemy, że pluskwy szybko się mnożą, dlatego krótka realizacja dezynsekcji jest istotna. Korzystamy z nowoczesnych, sprawdzonych preparatów posiadających kilka składników aktywnych, dzięki czemu precyzyjnie usuwają owady, nawet te uodpornione na poszczególne substancje. Polegamy wyłącznie ze sprawdzonych technikach i profesjonalnych narzędziach, dlatego możemy się podjąć najbardziej skomplikowanych zleceń (np. w hotelach). Nasi eksperci analizują każdy obiekt indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zadaniach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja), a nasi eksperci przyjaźnie podchodzą do każdego klienta.

 

Odpluskwianie Wrocław – dlaczego warto?

Obecność pluskiew w obiektach o podwyższonym standardzie sanitarnym, takim jak hotele, przedsiębiorstwa gastronomiczne, szkoły czy urzędy jest niedopuszczalna. Tego rodzaju siedliska są uciążliwe także w domach mieszkalnych. Stworzenia żywią się ludzką krwią, jednocześnie przenosząc różne choroby. Ukąszenia pozostawiają na skórze ślady podobne do bąbli po ugryzieniu przez komara. Pluskwy mogą się pojawić w budynku poprzez przyczepienie do rzeczy wniesionych do domu. Potrafią się dobrze ukrywać, najczęściej za obrazami, lustrami, pod materacami etc. Z tego powodu samodzielne usuwanie pluskiew jest trudne, zwykle niemożliwe. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy!