Firma deratyzacyjna we Wrocławiu

Firma deratyzacyjna we Wrocławiu

Pojawiające się w domu czy innym budynku szczury i myszy mogą wyrządzić wiele szkód, zarówno względem magazynowanego pożywienia, instalacji, jak i konstrukcji obiektu. Z tego powodu warto się ich pozbyć, co niestety jest praktycznie niemożliwe do zrobienia samodzielnie. Tymczasem gryzonie bardzo szybko się rozmnażają! Możemy Ci pomóc – oferujemy profesjonalną deratyzację we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach, m.in. w Oławie, Jelczu, Laskowicach czy Siechnicach.

 

Profesjonalna firma deratyzacyjna – Wrocław. Jak przebiega pozbywanie się szkodników?

Szczury i myszy to niewielkie stworzenia, które mogą ukrywać się w wielu zakamarkach konstrukcji budynku. Z tego powodu niedokładna deratyzacja może nie przynieść oczekiwanego skutku, a szybkie mnożenie się zwierząt spowoduje błyskawiczny powrót problemu. Z tego powodu pierwszym krokiem jest dokładna analiza obiektu pod względem występowania gryzoni oraz lokalizacja punktów, z których się wydostają. Po ustaleniu liczebności szkodników, dobieramy możliwie najbardziej skuteczną technikę działań. Zwykle korzystamy z karmników deratyzacyjnych. Stosujemy trutki przypominające standardowe dla myszowatych pożywienie i działające z opóźnieniem, dzięki czemu nie wystraszą innych osobników przed spożyciem preparatu. Dokładnie nadzorujemy proces deratyzacji, a następnie utylizujemy martwe gryzonie w bezpieczny sposób.

 

Deratyzacja, Wrocław – dlaczego jest potrzebna?

Gryzonie są odporne na niesprzyjające warunki bytowe i bardzo szybko się mnożą, do tego są inteligentne. Niestety, przenoszą bardzo wiele chorób, dlatego prawo nakazuje przeprowadzenie deratyzacji, jeśli w obiekcie zauważono szczury. Szczegółowe zapisy znajdują się w ustawie o zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi. W przeciwnym wypadku można doprowadzić do rozprzestrzeniania się takich dolegliwości jak gorączka szczurza czy włośnica (w sumie jest ich aż 50!). Obecność gryzoni jest również niepożądana pod względem ekonomicznym. Zwierzęta niszczą przewody elektryczne, rury czy elementy konstrukcyjne budynku, a także składowane np. w piwnicach pożywienie, zanieczyszczają również pomieszczenia odchodami.

 

Dlaczego nasza firma deratyzacyjna? Wrocław

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy skutecznie pomóc nawet w przypadku wyjątkowo skomplikowanych zleceń. Niejednokrotnie eliminowaliśmy spore kolonie gryzoni. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych metod. Stosujemy także zabezpieczenia, dzięki którym nie dochodzi do zagrożenia zdrowia dzieci i zwierząt domowych. W razie pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.