Dezynsekcja we Wrocławiu – zwalczanie szkodników i insektów

Nasza firma Inpest Service zajmuje się przede wszystkim zwalczaniem szkodników we Wrocławiu. Świadczymy usługi również w okolicach Wrocławia, m.in. w Oławie, Jelczu, Laskowicach czy Siechnicach.

 

Wiele gatunków zwierząt powoduje problemy w gospodarstwach domowych, zakładach pracy i miejscach o podwyższonym standardzie sanitarnym. Oprócz tego, że potrafią być naprawdę uciążliwe, to należy pamiętać również o względach sanitarnych i gospodarczych. Na przykład pojawiające się insekty w lokalu, w którym podawane jest jedzenie może bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie nasze oraz naszych klientów, nie mówiąc już o stratach wizerunkowych firmy. Wiele szkodników przenosi bardzo poważne choroby, zagrażające także dzieciom, a ugryzienia niektórych insektów są naprawdę bolesne. Jeśli szukasz firmy przeprowadzającej w pełni profesjonalną dezynsekcję we Wrocławiu, zgłoś się do nas!

 

Profesjonalne zwalczanie szkodników we Wrocławiu

Dezynsekcję we Wrocławiu zawsze przeprowadzamy w oparciu o zintegrowane systemy zarządzania jakością (ISO 14000, ISO 22000), a także wymagania systemów GHP, GMP, HACCP, BRC, IFS, IPM, QS. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudności potrafią spowodować szkodniki, dlatego zwalczanie insektów, które oferujemy charakteryzuje się nie tylko skutecznością, ale także atrakcyjną ceną. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i jako doświadczeni fachowcy możemy zapewnić, że wszelkie usługi we Wrocławiu realizujemy z ostrożnością i dokładnością, a środki, z których korzystamy, są bezpieczne dla naszych klientów oraz dla środowiska. Tępienie szkodliwych owadów, stawonogów i ich larw nierzadko wymaga zastosowania środków fizycznych, takich jak ogień, gorące powietrze, para czy promieniowanie UV; korzystamy jednak również ze środków mechanicznych, starając się wyeliminować insekty za pomocą wyłapywania, trzepania i oczyszczania; chemicznych, takich jak preparaty owadobójcze o wysokiej skuteczności; biologicznych, polegających na zwalczaniu jednego gatunku innym. Nasza oferta obejmuje zwalczanie szkodników każdego rodzaju: biegających, latających czy magazynowych.

 

Szybka i skuteczna dezynsekcja – Wrocław

Usługi zwalczania szkodników i insektów we Wrocławiu świadczymy zawsze sprawnie, a także skutecznie, korzystając z najskuteczniejszych metod. Wszystkie zlecenia realizujemy jak najszybciej. Chętnie udzielamy również profesjonalnych porad unikania powracających problemów oraz wskazujemy metody zabezpieczania swojego terenu gospodarczego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług dezynsekcji we Wrocławiu i okolicach.