Deratyzacja w Opolu

Deratyzacja Opole

Obecność gryzoni w piwnicy czy pomieszczeniach gospodarczych jest bardzo negatywnym zjawiskiem. Te niewielkie zwierzęta żerują zazwyczaj na pozostawionym pokarmie, ale nieraz przegryzają również przewody elektryczne, wodociągowe i nie tylko. Samodzielne uporanie się z takim problemem jest dość trudne, w niektórych przypadkach nawet niemożliwe. My jednak możemy Ci pomóc! Oferujemy profesjonalną deratyzację w Opolu, a także na terenie Wrocławia i okolic (Oława, Jelcz, Laskowice, Siechnice), którą wykonują doświadczeni eksperci.

Deratyzacja Opole – dlaczego warto powierzyć ją specjalistom?

Deratyzacja jest zabiegiem polegającym na eliminacji gryzoni, najczęściej szczurów oraz myszy. Jest szczególnie wymagana, zwłaszcza w miejscach o podwyższonym standardzie sanitarnym (np. specjalistycznych magazynach, aptekach, gastronomii, szkolnictwie). Rolę deratyzacji podkreśla także w swoich zaleceniach Ministerstwo Zdrowia. Są to niewątpliwie stworzenia, które bardzo szybko się mnożą, a także wyróżniają się pod względem inteligencji, zwłaszcza, że mogą przeżyć w trudnych warunkach ze względu na odporność na choroby. Niestety, samodzielne próby poradzenia sobie z tym problemem nie jest zawsze możliwe, a niedokładna deratyzacja może skutkować odwrotnym efektem, czyli zwiększeniem populacji w przyszłości. Specjaliści natomiast używają profesjonalnych, dokładnych i bezpiecznych dla człowieka substancji. Trzeba dodać, że te zwierzęta są nośnikiem wielu niebezpiecznych chorób, takich jak włośnica, dżuma, gorączka szczurza, leptospiroza i salmonelloza. Tworzą również wiele zanieczyszczeń i niszczą pożywienie oraz instalacje, generując nieraz ogromne koszty dla właściciela budynku.

Dlaczego my? Deratyzacja Opole

Działamy w branży już od wielu lat. Przeprowadziliśmy już wiele deratyzacji w Opolu oraz okolicach, zawsze kierując się jakością wykonywanych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zabieg może być niebezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych, dlatego nasi specjaliści stosują sprawdzone środki zapobiegawcze. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje publiczne. Działamy zgodnie z wymaganiami systemów zarządzania jakością. Możemy się również pochwalić licznymi certyfikatami potwierdzającymi efektywność naszej pracy. Dokładnie sprawdzamy cały budynek oraz lokalizujemy punkty newralgiczne, zakładając jednocześnie pułapki na gryzonie. Monitorujemy cały przebieg deratyzacji, co umożliwia nam szybkie skorygowanie położenia trutki. Wystawiamy wszelkie potrzebne dokumenty. Martwe gryzonie poddajemy bezpiecznej utylizacji.